Start arrow Szkoły (kierunki) arrow INFORMACJE O SZKOŁACH

Krystyna, Liberata,
Małgorzata, Piotr,
Pryska
Do końca roku zostało 348 dni.

Korporacja Oświatowa
"Delta"
realizuje unijne programy
Europejskiego
Funduszu Społecznego

Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytnik wieści RSS:

INFORMACJE O SZKOŁACH PDF Drukuj Email

22-23.02.2014 r.

Zjazd !

Policealne Szkoły Biznesu i Ochrony „Delta” to szkoły policealne skupione w ramach Korporacji Oświatowej „Delta”, firmy edukacyjnej i szkoleniowej. Działalność dydaktyczną prowadzimy od 2003 roku.Oferujemy naukę w szkołach policealnych z uprawnieniami publicznymi - w szkole 2 letniej można uzyskać tytuł technika. Kształcimy w ponad 10 kierunkach i kilkunastu specjalnościach, tak więc, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Każdy kierunek wprowadzany do szkoły jest wcześniej analizowany przez funkcjonujący w firmie zespół analityków, którzy w porozumieniu z: Wojewódzkimi i Powiatowymi Urzędami Pracy, Starostwami i Urzędami Miast podejmują decyzje, co do wyboru konkretnego kierunku nauczania. Wszystko po to, by wprowadzać do nauczania tylko te kierunki, które mają odzwierciedlenie w rynku pracy i dają duże prawdopodobieństwo znalezienia pracy po ukończeniu szkoły.

Od samego początku stawiamy na wzorową jakość kształcenia oraz na intelektualny rozwój naszych słuchaczy - dlatego zatrudniamy najlepszą kadrę dydaktyczną, współpracującą z uczelniami wyższymi, posiadającą wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Dbamy nie tylko o rozwój intelektualny naszych słuchaczy lecz także o przyszłość zawodową absolwentów poprzez współpracę z firmami pośrednictwa pracy, które zatrudniają naszych słuchaczy i bezpośrednio z pracodawcami.

Sprawne zarządzanie i dynamiczny rozwój szkół policealnych sprawia, że z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się na naukę w naszych placówkach.

Warunki rekrutacji:

Nabór na semestr jesienny.

Bez egzaminów wstępnych.

Wypełnienie u mowy o naukę i ankiety personalnej słuchacza.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wymagane dokumenty:

Oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej (nie wymagamy świadectwa maturalnego)

2 zdjęcia legitymacyjne

Ankieta personalna słuchacza (dostępna w szkole).

Zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do kontynuowania nauki.

Ksero dowodu osobistego.

Opłaty:

Wpisowe 50,00 zł

Czesne miesięczne 170,00 zł (dogodne formy płatności)

Opłacając semestr z góry otrzymasz 10 proc. zniżkę

Egzaminy semestralne są nieodpłatne

Bez dodatkowych opłat

Zapewniamy stałość w opłatach gwarantowaną umową ze szkołą

Słuchacze mogą ubiegać się o stypendium ze środków UE

Atuty:

Szkoła realizuje program MEN na wszystkich kierunkach nauczania i posiada uprawnienia szkoły publicznej

Wdajemy zaświadczenia do ZUS, WKU, KRUS

Otrzymasz legitymacje szkolna uprawniającą do zniżek na przejazdy MPK, PKP

Każdy słuchacz może ustalić dogodny dla siebie termin opłat za czesne bez narzucania odsetek

Po ukończeniu szkoły każdy słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły policealnej na druku Ministerstwa |Edukacji, a po zdaniu egzaminu z przygotowania zawodowego otrzymuje dyplom uzyskania tytułu zawodowego wydany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną

Zapewniamy praktyki zawodowe

Praca:

Absolwenci szkoły po wyrażeniu zgody są rejestrowani w szkolnej bazie ofert pracy, do której mają dostęp pracodawcy.

Każdemu absolwentowi zainteresowanemu oferta pracy, proponujemy pracę w wyuczonym zawodzie.

Dzięki współpracy z sektorami prywatnymi i państwowymi słuchacze mogą korzystać bezpłatnie z pośrednictwa pracy organizowanego przez szkołę.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Top! Top!